2017 eredmények


2017.02.04-05.újonc és serdülő Országos Bajnokság+MASZ nyílt


Név korosztály nem versenyszám eredmény helyezés
Fekete Vera újonc leány 300m 46,3 2.
Tóth Laura újonc leány 300m 9,09 3.
Temesi Karolina újonc leány 2000m 7:44,82 8.
Szakács Attila újonc fiú 60m 8,84/ie. 8,71 B döntő 6.
Szakács Attila újonc fiú 300m 45,78 7.
Márta Gergő újonc fiú 600m 1:48,99 9.
Márta Gergő újonc fiú 2000m 7:16,35 9.
Aradi J. Temesi K. Tóth L. Fekete V. újonc leány 4x200m váltó 1:59,61 4.
Temesi Károly serdülő fiú 800m 2:19,76 13.
Temesi Károly serdülő fiú 300m 41,89 15.
Krakovszki Dávid serdülő fiú 300m 41,26 10.
Gutsik József serdülő fiú 800m 2:25,73 17.
Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 734cm 4.



2016 eredmények

2016.03.05-06.újonc és serdülő Összetett Országos Bajnokság+MASZ nyílt

Nagy Richárd serdülő fiú ötpróba 2537pont 7.hely
      60m gát 9,01 744
      távolugrás 578cm 540
      súlylökés 4kg 7,98 365
      magasugrás 156cm 434
      1000m 3:23,37 454






Sajtos Anna   női 60m 7,94 2.hely
Csighy Adrienn   női 60m 8,60 3.hely

2016.02.27-28.Ifjúsági és junior Országos Bajnokság

Tóth Máté junior férfi 400m 51,14 6.hely
Tóth Máté junior férfi 800m 1:58,55 5.hely
Szalai Anett juniot női 1500m 5:33,59 8.hely
Szalai Anett juniot női 3000m 12:06,94 5.hely
Tran Thanh Binh ifi férfi 60m 7,91  
Tran Thanh Binh ifi férfi 200m 25,21  
Tran Thanh Binh ifi férfi 400m 57,33  
Bende Mátyás junior férfi 200m 26,48  
Csighy Adrienn ifi női 200m 28,61  
Péntek Szilamér junior férfi 60m 7,78  
Péntek Szilamér junior férfi 200m 24,97  

2016.02.20-21. Magyar Atlétikai Bajnokság

Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 704cm 5.hely
Sajtos Anna felnőtt női 200m 25,23 4.hely
Sajtos Anna felnőtt női 400m 58,07 8.hely

2016.02.23-24.Masz Nyílt fedett pályás verseny

Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 687cm 2.hely
Sajtos Anna u23 női 200m 25,45 3.hely
Tóth Máté junior férfi 800m 1:58,52 6.hely
Gál Sándor u23 férfi 800m 2:14,85  
Tran Thanh Binh ifi férfi 60m 7,87  
Péntek Szilamér junior férfi 60m 7,95  
Tóth Máté junior férfi 200m 24,26  
Péntek Szilamér junior férfi 200m 25,88  
Bende Mátyás junior férfi 200m 26,51  

2016.02.06-07.Masz Nyílt fedett pályás verseny

Sajtos Anna u23 női 400m 57,82 3.hely
Péntek Szilamér junior férfi 60m 7,77  
Tóth Máté junior férfi 400m 51,60  
Gál Sándor u23 férfi 800m 2:16,25  

2016.02.06-07.Fedett pályás újonc és serdülő OB

Nagypál Ádám serdülő fiú 60m 7,83  
Krakovszki Dávid serdülő fiú 300m 43,28  
Temesi Károly serdülő fiú 300m 43,68  
Nagy Richárd serdülő   fiú távolugrás 549cm 6.hely
Nagypál Ádám serdülő fiú 4x200m váltó    
Krakovszki Dávid serdülő fiú 4x200m váltó 1:44,31 6. hely
Temesi Károly serdülő fiú 4x200m váltó    
Nagy Richárd serdülő fiú 4x200m váltó    
Sajdos Domonkos újonc fiú 600m 1:53,20  
Sajdos Domonkos újonc fiú 2000m 07:56,1  
Dömötör Albert újonc fiú 2000m 7:18,81  
Szakács Levente újonc fiú 2000m 8:32,47  

2016.01.30.Budapest Régió Nyílt Fedett Pályás Bajnoksága (Syma csarnok)

Sajtos Anna u23 női 200m 25,41 2.hely
Sajtos Anna u23 női 400m 58,93 5.hely
Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 6,93 3.hely
Tóth Máté junior férfi 400m 51,50 7.hely
Tóth Máté junior férfi 800m 1:58,38 7.hely
Csighy Adrienn serdülő női 200m 28,38  
Péntek Szilamér junior férfi 200m 24,96  
Péntek Szilamér junior férfi 60m 7,82  
Tran Thanh Binh ifi férfi 200m 25,79  
Gál Sándor u23 férfi 800m 2:15,06  

2016.01.23.Sport XXI. Terem atlétika1 Gödöllő

u11 csapat  11.hely
u13   "A" csapat 5.hely        "B" csapat 20.hely


2015.09.19-20.Összetett Országos Bajnokság

Nádházy Evelinnői7próbautánpótlás1. hely4223






magas100m gátsúly200mtávolgerely800m1.4415,767,6224,945,0221,012:22,93


Nagy Richárdfiú4 próba Aújonc3. hely1513 pont






80m gátmagastávolgerely12,081,4847319,79

2015.09.05-07.  X.Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékok VARSO

Nagy Richárd        távolugrás    558cm    2. hely

2015.09.05-06. Szuper Liga Döntő

Nádházy Evelin   100m 12,40 +0,8 6. hely
Nádházy Evelin   200m 25,13 -1,0 2. hely
Nádházy Evelin   400m 55,83 3. hely
Sajtos Anna   200m 25,73 -1,0 5. hely
Sajtos Anna   400m 57,77 4. hely



2015.08.29-30.Ifjúsági és Junior Bp. Bajnokság és Meghívásos Verseny

Tóth Máté   400m 51,60 1. hely
Sajtos Anna   200m 25,32 0,0 2. hely
Sajtos Anna   400m 57,99 1. hely
Szalai Anett   1500m 5:27,55 2.hely
Szalai Anett   3000m 12:07,08 1.hely
Nagy Richárd   80m gát 12,36 -2,3 1. hely




2015.08.07-09. Magyarország Atlétikai Bajnoksága

Tóth Máté   400m 52,12  
Tóth Máté   800m 1:58,23  
Sajtos Anna   100m 12,59 +0,3  
Sajtos Anna   200m 25,54 -2,3 5. hely
Sajtos Anna   400m 57,25 4. hely
Nádházy Evelin   100m 12,61 -0,6 8. hely
Nádházy Evelin   200m 25,27 -2,3 3. hely
Nádházy Evelin   400m 55,72 2. hely



2015.07.26. Kaposvár Bajnoksága

Nádházy Evelin   200m 24,98 -0,1 2.hely
Szalai Anett ifi 1. hely 3000m 11:43,19 4.hely
Csighy Adrienn   5 ugrás 14,76m 2. hely



2015.06.20-21. Felnőtt Csapat Európa Kupa liga 2. (Stara Zagora Bulgária)

Sajtos Annának és Nádházy Evelinnek első felnőtt válogatottsága volt a 4x400m -es váltó tagjaként. Evelin tartalékként Anna a váltó első embereként 7. helyzést értek el a Magyar Válogatottal.



2015.07.24.Honvéd Nemzetközi Versenye

Nádházy Evelin   100m 12,36 -0,7 3.hely
Nádházy Evelin   400m 55,88 2.hely
Szalai Anett   1500m 5:21,51 7.hely



2015.07.18.Szenior Országos Bajnokság és Meghívásos Verseny

Szalai Anett ifi női 800m 2:37,86 2.hely
Szalai Anett ifi női 1500m 5:29,42 1.hely

2015.07.11-12.Serdülő és Újonc Országos Bajnokság

Nagy Richárd újonc 300m 42,70 7.hely
Nagy Richárd újonc távolugrás 507cm 4.hely
Nagy Richárd újonc 80m gát 11,65 +2,6 1. hely
Csighy Adrienn serdülő 300m 45,29 18.hely
Csighy Adrienn serdülő 80m gát 13,04 +1,7  
Csighy Adrienn serdülő 5 ugrás 15,12 12. hely
Temesi Károly újonc 600m 1:55,23 20.hely
Nagypál Ádám serdülő 100m 12,85 +2,0  
Dömötör Máté serdülő 800m 2:17,77 15.hely
Dömötör Máté serdülő 1500m 5:03,24 19.hely


2015.07.03.Gyulai István Memorial (Székesfehérvár)

Sajtos Anna felnőtt női 100m  12,24 +0,7 pb 2. hely
Sajtos Anna felnőtt női 400m  56,57 3. hely
Nádházy Evelin felnőtt női 400m 56,15 2. hely



2015.06.27-28. Junior és U23 OB (Miskolc)

Sajtos Anna junior női 200m  24,71 +2,5 1. hely
Sajtos Anna felnőtt női 400m  57,3 2. hely
Tóth Máté junior férfi 800m  1:57,08 4. hely
Tóth Máté junior férfi 400m  51,71 9. hely
Nádházy Evelin utánpótlás női 200m 24,72 +3,7 2. hely
Nádházy Evelin utánpótlás női 400m 56,02 pb 2. hely



2015.06.27. újonc és serdülő Bp. Bajnokság

Nagy Richárd újonc fiú távolugrás 560cm 1. hely
Nagy Richárd újonc fiú 80m gát 11,83 +2,1 1. hely
Nagy Richárd újonc fiú 80m 10,26 +0,4 1. hely
Csighy Adrienn serdülő leány 100m  13,57 +0,5  
Csighy Adrienn serdülő leány 80m gát 13,30 +0,7 10. hely
Temesi Károly újonc fiú 600m 01:56,4 10. hely



2015.06.20-21.Ifjúsági OB Zalaegerszeg

Péntek Szilamér ifjúsági férfi 200m  24,60 +2,6  
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 100m  12,20 +0,3 pb
Szalai Anett ifjúsági női 1500m 5:24,35 pb 8.hely
Szalai Anett ifjúsági női 3000m 11:45,57 9. hely


2015.06.13-14.Bp.Bajnokság és OPEN (Ikarus)

Sajtos Anna felnőtt női 200m  25,48 -1,4 2. hely
Sajtos Anna felnőtt női 400m  56,88 3. hely
Nádházy Evelin felnőtt női 200m 25,73 -1,4 6. hely
Nádházy Evelin felnőtt női 400m 57,01 4. hely
Nagy Richárd serdülő fiú 300m 40,68 8. hely
Tóth Máté felnőtt férfi 800m  1:58,34  
Tóth Máté felnőtt férfi 400m  50,88  
Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 695cm 9. hely
Nádházy Evelin felnőtt női 100m 12,55 -2.0 8. hely



2015.06.10. VEDAC ESTI VERSENY Veszprém

Sajtos Anna felnőtt női 200m döntő 24,95 2. hely
Sajtos Anna felnőtt női 200m ief. 24,93 PB 1. hely
Csighy Adrienn serdülő leány 300m  45,23 PB 2. hely
Nagy Richárd serdülő fiú 300m 41,35 PB 4. hely
VIDEÓK



2015.06.07.Balaton Bajnokság Veszprém

Péntek Szilamér felnőtt férfi 100m  12,34 +0,6  
Nagy Richárd serdülő fiú távolugrás 554cm +0,8 5. hely
Sajtos Anna felnőtt női 100m  12,49 -0,2 7. hely
Sajtos Anna felnőtt női 400m  57,68 PB 2. hely
Csighy Adrienn serdülő leány 100m  14,00 -2,7 6. hely
Csighy Adrienn serdülő leány távolugrás 462cm  
VIDEÓK

2015.06.06.Vidék Bajnokság Zalaegerszeg

Tóth Máté junior férfi 800m  1:57,40 5. hely
Péntek Szilamér felnőtt férfi 200m  24,98 -1,3  
Dömötör Máté serdülő fiú 800m 2:17,20 5. hely
Sajtos Anna felnőtt női 200m  25,26 -1,0 4. hely
Csighy Adrienn serdülő leány 80m gát 13,72 1,2 5. hely
Csighy Adrienn serdülő leány ötös ugrás 14,42m 6. hely
Dömötör Albert U13 fiú 800m 02:42,1 6. hely


2015.06.07.Prémium Kupa Csömör

Szalai Anett 7 km-en női (abszolút) kategóriában 2. hely. Idő: 30:06.

Falcz Zsófia 1,2Km-en 1. hely


2015.06.01.Diákolimpia Országos Döntő Székesfehérvár

Nagy Richárd 3. korcsoport távolugrás 1. hely 573cm



2015.05.17.COCA-COLA Városliget

Coca-Cola Testébresztő Női Futógála, 10 km párban:
1. hely Postás (Szalai Anett, Fekete Zsófia) 45:25


2015.05.03. 10km OB és Liga verseny Vasas Pasarét

Dömötör Albert gyermek fiú 1000m 3:20,69 5. hely
Tóth Máté junior férfi 800m  1:59,09 13. hely
Dömötör Máté serdülő fiú 800m 2:27,17 16. hely



2015.05.02.Tiszaújváros IAAF Világnap és Liga verseny

Nagy Richárd újonc fiú 80m gát 12,69 -0,9 1. hely pb
Sajtos Anna junior női 200m  25,38 -0,9 2. hely
Csighy Adrienn serdülő leány távolugrás 485cm 3.  hely
Dömötör Máté serdülő fiú 800m 2:21,89 3. hely
Tóth Máté junior férfi 400m  51,63 5. hely pb
Nagy Richárd újonc fiú 300m 42,48 5. hely
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 100m  12,21 -0,3 10. hely pb
Németh Nanda újonc női 300m 49,09 11. hely pb
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 200m  24,69 1,2 15. hely pb



2015.03.07-08. Fedett Újonc és Serdülő Összetett Bajnokság

Nagy Richárd újonc fiú 4 próba 1966 pont 1. hely
Csighy Adrienn serdülő leány 5 próba 2664 pont 20. hely



2015.02.28-03.01. Ifjúsági és Junior Országos Bajnokság Syma Csarnok

Sajtos Anna junior női 200m  25,22 1. hely
Sajtos Anna junior női 60m  7,96 pb 4.hely
Tóth Máté junior férfi 400m  51,7 9. hely pb
Tóth Máté junior férfi 800m  2:02,49 7. hely
Könyves-Tóth András junior férfi gerelyhajítás 39,98 5. hely
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 60m  7,86  
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 200m  25,15 pb 27. hely
Szalai Anett ifjúsági női 3000m 11:45 7. hely
VIDEO 200m



2015.02.21-22. Felnőtt Fedett Országos Bajnokság Syma csarnok

Nádházy Evelin felnőtt női 200m 24,75 pb 2. hely
Nádházy Evelin felnőtt női 60m 7,71 4. hely
Sajtos Anna felnőtt női 200m  25,19 pb 3. hely
Sajtos Anna felnőtt női 60m  7,96 pb B döntő
Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 726cm 2. hely




2015.02.08. EAP Sprint Fesztivál Belgium Dour

EAP futam  Nádházy Evelin  60m  7,74   2. hely

Belga futam Nádházy Evelin  60m     1. hely

2015.02.07-08. Újonc és Serdülő Országos Bajnokság és Nyílt MASZ verseny

Nagy Richárd újonc fiú távolugrás 516cm 1. hely
Nagy Richárd újonc fiú 300m 42,22 2. hely pb
Nagy Richárd újonc fiú 60m  7,93 4. hely pb
Krakovszki Dávid újonc fiú 600m 1:45,88 5. hely
Béres Benedek újonc fiú 600m 1:57,85 11. hely
Béres Benedek újonc fiú 2000m 7:46,36 8. hely
Temesi Károly újonc fiú 300m 51,63 9. hely
Temesi Károly újonc fiú 60m  9,17 pb
Németh Nanda újonc leány 60m  9,09 pb
Németh Nanda újonc leány 300m  50,78 17. hely
Péntek Réka újonc leány 60m  10,27  
Csighy Adrienn serdülő leány ötös ugrás 14,38m 12. hely
Csighy Adrienn serdülő leány távolugrás 453cm 16.  hely
Csighy Adrienn serdülő leány 60m  8,49 pb
Nagypál Ádám serdülő fiú 60m  8,32  
Nagypál Ádám serdülő fiú 300m 42,93 20. hely pb
Dömötör Máté serdülő fiú 800m 2:20,30 13. hely
Dömötör Máté serdülő fiú 1500m 5:16,79 17. hely
Bánhidi Bence felnőtt férfi 60m  7,02 4.hely
Tóth Máté felnőtt férfi 400m  52,38 24. hely pb
Tóth Máté felnőtt férfi 800m  2:05,25 12. hely
Sajtos Anna felnőtt női 60m  8,09  
Péntek Szilamér felnőtt férfi 60m  7,94  

 

2015.02.01. Nyílt Felnőtt Budapest Bajnokság

Bánhidi Bence 60m 6,96 4. helypb
Bánhidi Bence távolugrás 738 1. hely
Nagy Richárd 60m 8,01  pb
Péntek Szilamér 60m 7,81  pb
Péntek Szilamér 200m 25,3  pb
Nagypál Ádám 60m 8,24  pb
Tóth Máté 400m 52,9  pb
Tóth Máté 800m 2:01,77  
Nádházy Evelin 60m 7,68 2. helypb
Nádházy Evelin 200m 25,00 1. hely
Sajtos Anna 60m 8,16  
Sajtos Anna 200m 25,75 4. helypb
Csighy Adrienn 60m 8,52  pb



    



     2014 EREDMÉNYEK

2014.10.19. SportXXI. KMO. Mezei Verseny (Pesthidegkút)

U11 csapat 2. helyezés

csapat tagok: Aradi Júlia, Hajdara Zsófia, Tóth Laura, Béres Boróka, Temesi Karolina, László Csanád, Rákosy Márton, Mihelling Levente


U13 "A"csapat 6. helyezés

csapat tagok: Krakovszki Dávid, Dömötör Albert, Béres Benedek, Szakács Levente, Németh Nanda, Síklós Dorottya, Péntek Réka, Klbecz Tímea


U13 "B" csapat

csapat tagok: Sajtos Domonkos, Kilián Marcell, Temesi Károly, Márta Gergő, Krakovszki Nóra, Német Nóra, Csighy Alexandra

2014.10.12. Kirchhofer József Mini Maraton (Gödöllő)

Dömötör Albert 2km  2003 1. hely
Hajdara Zsófia 1km 2004 2. hely
Aradi Júlia 1km 2004 3. hely
Temesi Karolina 1km 2004 6. hely
Béres boróka 1km 2004 8. hely
Krakovszki Dávid 2km  2002 5. hely



2014.10.11. Gyermek Budapest Bajnokság

Nagy Richárd 60m 11-12 éves 1. hely
Nagy Richárd távolugrás 11-12 éves 1. hely
Nagypál Ádám 60m újonc 1. hely
Nagypál Ádám 300m ujonc 2. hely
Krakovszki Dávid 300m 11-12 éves 3. hely
Csighy Alexandra turbo gerely 9-10 éves 3. hely
Tóth Laura 300m 9-10 éves 3. hely
Nagy Richárd Kilián Marcell Szakács Levente Krakovszki Dávid 4x200m váltó 9-12 éves  3. hely



2014.09.28.VII. kerületi Futó- és Gyalogló nap

 5007 méteres távon SZALAI ANETT
Női kategóriában 261 -ből az 1. helyezett lett. Ideje: 00:21:18



2014.09.20-21.Összetett Országos Bajnokság (Székesfehérvár)

Nádházy Evelin junior, felnőtt 7 próba 2. hely 4269
Csighy Adrienn serdülő 5 próba 20. hely/58 2446

2014.09.14.Wizz Air Félmaraton (Budapest)

Első helyezés a félmaraton trio női kategóriában

Szalai Anett Zsuffa Zsanna Szántó Anna
32:47 25:18 37:29



össz idő: 1:35:35 1. helyezés
edző: Kalcsits Imre



2014.09.14. Gyermek Válogatott Verseny (Varsó)

Nagy Richárd fiú gyermek távolugrás 2. helyezés 517cm



2014.09.13. Váltó Országos Bajnokság (Ikarus pálya)

junior leány 4x100m-es  csapatunk 3. helyezést ért el (50,35)

csapat tagok: Sajtos Anna, Nádházy Evelin, Csighy Adrienn, Nagypál Petra



2014.08.29-30. Magyar Szuper Liga Döntő (Debrecen)

Nádházy Evelin 3. hely 200m
Nádházy Evelin 3. hely 200m
Bánhidi Bence 3. hely távolugrás

2014-ben rendezték meg először a szuper liga döntőt. A verseny évadban a megadott versenyeken elért pontszámok alapján a lejobb 8 versenyző kapott meghívást a szuper liga döntőre. Kis egyesületünk 3db bronz éremmel büszkélkedhetett.
Gratulálunk Nádházy Evelinnek és Bánhidi Bencének!

2014.08.23-24. Ifjúsági és Junior Budapest Bajnokság

Nádházy Evelin női  100m   DQ   
Nádházy Evelin női  200m  2 hely
24,90+1,6   
Sajtos Anna női 100m  1. hely
12,67+0,8  P.B. 
Sajtos Anna női 200m  4. hely
26,39+1,9   
Bánhidi Bence férfi távolugrás   728cm  meghívott
Tóth Máté ifjúsági fiú 400m 3 hely 52,57  
Tóth Máté ifjúsági fiú 800m  1 hely
2:02,63   
Könyves-Tóth András ifjúsági fiú távolugrás   506cm   

2014.08.22. 30.Honvéd Kupa Nemzetközi verseny

Nagy Richárd gyermek fiú távolugrás 1 hely 502cm  
Nagy Richárd gyermek fiú 60m 2 hely 8,54  
Tóth Máté férfi  400m 5 hely 52,65  
Bánhidi Bence férfi  100m 5 hely 11,13 SZ.L.
Csighy Adrienn serdülő 100m 5 hely 13,83 0,0 S.L.
Sajtos Anna junior női 100m 9 hely 12,77 +0,6 SZ.L.

2014.07.20.Paulinyi Emlékverseny (Ikarusz pálya)

Nádházy Evelin női  200m 1 hely 24,86 -0,9  
Sajtos Anna junior női 200m 4 hely 26,69 -0,9  
Tóth Máté ifjúsági fiú 400m 5 hely 52,55 P.B.
Nagy Richárd gyermek fiú 60m 2 hely 8,45  
Dömötör Albert gyermek fiú 600m 4 hely 2:01,51  
Sajtos Domonkos gyermek fiú 600m 3 hely 2:00,26  
Temesi Károly gyermek fiú 600m 5 hely 2:06,06  
Csighy Alexandra gyermek leány turbogerely 2 hely 10,28 m  


2014.07.19. Szenior Országos Bajnokság és Liga verseny (Ikarus pálya)

Nádházy Evelin női  100m 2 hely 12,38 -0,1 SZ.L.
Nádházy Evelin női  200m 2 hely 24,67 -0,2  
Sajtos Anna junior női 100m 9 hely 12,95 -0,1 SZ.L.
Sajtos Anna junior női 200m 4 hely 26,27 -0,2  
Tóth Zoltán
szenior 40
5000m
4 hely 19:45,40



2014.07.12. EAP verseny Olaszország Donnas

Nádházy Evelin felnőtt női 200m 24,71 4. hely
Bánhidi Bence felnőtt férfi távolugrás 722cm 7. hely


2014.07.12-13. Serdülő Országos Bajnokság (Tatabánya)

Csighy Adrienn serdülő leány ötös ugrás 15,22m PB
Csighy Adrienn serdülő leány távolugrás 481cm PB
Nagypál Ádám újonc fiú 80m  10,63 PB B döntő 1.
Nagypál Ádám újonc fiú 300m 44,83 PB 8. hely
Nink Gergely újonc fiú 80m  11,48 PB B döntő 3.
Nink Gergely újonc fiú 300m 46,43 PB 12. hely

2014.06.28-29. Junior és Utánpótlás Országos Bajnokság (Debrecen)

Nádházy Evelin, akkorát futottál a 200 döntőben 140m-ig -3,0 szélben, hogy majdnem nagy meglepetést okoztál mindenkinek, és ha hallgattál volna az edződre és annyira használtad volna a fejed az időelőfutamban mint a döntőben a szíved és a lábaidat, akkor ez az érem ma még fényesebben csillogott volna. Így is nagyon büszkék vagyunk rád és nagyon GRATULÁLUNK.


  VIDEÓ A DÖNTŐRŐL 1080HD

  VIDEÓ AZ IDŐELŐFUTAMRÓL 1080HD      

Nádházy Evelin junior női 100m 12,45 -1,7 3. hely
Nádházy Evelin junior női 200m ief. 25,17 -2,9  
Nádházy Evelin junior női 200m döntő 25,58 -3,0 3. hely
Szántó Anna junior női 800m 02:46,2  

  képek a versenyről


2014.06.21-22. Ifjúsági Országos Bajnokság (Zalaegerszeg)

Máté Tóth 800m 3. hely 1:56,99 óriási egyéni csúcs

Máté Tóth, eddigi edzői pályafutásom alatt Te érdemelted meg legjobban a ma elért csodálatos eredményed. Példája lehetsz bármelyik sportolónak, hogy lehet és kell lemondásokkal, alázattal élni és motiváltan felkészülni a versenyekre. Köszönöm neked ezt az élményt,amit ma láthattam és megtapasztaltam. Leírhatatlan az az érzés, amit éreztem amikor könnyes szemekkel hívtam a szüleidet, hogy amiért évek óta napról napra edzésről edzésre küzdöttél és elterveztünk ma megvalósult.

Remélem az összes edzőtársad megérti már, miért voltál ott minden edzésen miért próbáltál meg minden edzést bármit is mondtam neked. EZÉRT AZ EREDMÉNYÉRT!!!

Kívánom neked, hogy így folytatódjon tovább a pályafutásod és legyél továbbra is példaképe a POSTÁS SE-ben sportoló atlétáknak!!!

http://youtu.be/K-gYqISjvHo -videó a 800m-es futásról



Molnár Gábor képei   Berényi Ibolya képei

Péntek Szilamér 100m   Péntek Szilamér 200m

Tóth Máté ifjúsági 800m 1:56,99 3. hely P.B.
Tóth Máté ifjúsági 1500m 4:22,05    
Péntek Szilamér ifjúsági 100m 12,65 +1,2    
Péntek Szilamér ifjúsági 200m 25,97 -1,6    

2014.06.21. Felnőtt Csapat Európa Kupa (Tallin)


Bánhidi Benceférfitávolugrás9. hely743 cm

2014.06.14-15.Felnőtt Bp. Bajnokság és Bp. OPEN

Bánhidi Bence felnőtt 100m 10,67 +3,1 PB
Tóth Máté  ifjúsági  800m 02:01,5  
Péntek Szilamér ifjúsági  100m 12,60 +0,5  
Péntek Szilamér ifjúsági  200m 25,52 +1,2  
Sajtos Anna junior 200m 25,85 +1,0  
Nádházy Evelin junior 200m 24,67 +1,0  
Szántó Anna junior 800m 02:36,4  
Nagypál Ádám újonc 300m 45,07 PB
Csighy Adrienn serdülő 300m 47,45  
Nagy Zita serdülő 300m 48,47  

2014.06.15. Sport XXI. pálya2 gyermek verseny KMO. Ikarus pálya

U11 csapat 5. helyezés (Béres Boróka,Tóth Laura,Hajdara Zsófia,Német Nóra,Temesi Karolina Rákosy Márton,László Csanád,Hrabowszky-Veres Emil)

U13 csapat 6. helyezés (Nagy Richárd,Németh Nanda,Siklós Dorottya,Péntek Réka,Krakovszki Nóra,Krakovszki Dávid,Dömötör Albert,Temesi Károly)

2014.06.08. Balaton Bajnokság (Veszprém)

Bánhidi Bence férfi távolugrás 1 hely 753 cm +0,1
 
Tóth Máté ifjúsági fiú 800m 1 hely 1:59,26 P.B.
Nádházy Evelin  női 200m 6 hely  24,61 +0,9
 
Sajtos Anna  női 200m 9 hely  25,71 +0,9
P.B.
Péntek Szilamér Ifjúsági fiú 200m   25,47 +0,5
P.B.
Dömötör Albert gyermek fiú 1000m 1 hely 3:20,13 P.B.
Nagy Richárd gyermek fiú 100m 2 hely 12,98 +1,6
P.B.




2014.06.07. Vidék Bajnokság (Zalaegerszeg)

Nádházy Evelin női SZ.L.
100m  6 hely
12,26 -0,6
 
Péntek Szilamér férfi 100m   12,86 -1,1   
Tóth Máté ifjúsági fiú 1500m   4:20,0 P.B.


2014.06.01. VASAS Szuper Liga verseny (Pasaréti út)

Tóth Máté  ifjúsági  800m 1. hely 01:59,50 P.B.
Péntek Szilamér ifjúsági  200m 4. hely 25,69 P.B.
Sajtos Anna junior 200m 2. hely 25,90  
Nádházy Evelin junior 200m 1. hely 24,99  




2014.05.31-06.01. Ultrabalaton 2014

A POSTÁS SE csapata 351 csapatból 9. helyezést ért el.

csapat tagok: Hirt Márton, Sipiczki Csaba, Bolyki Andrea, Tóth Zoltán, Rochy Péter, Gyerkes Péter, Mavrik Eszter, Galambos Ádám

kerékpáros kisérő: Mellár Gábor



2014.05.31. Zuglói Patak Futás

Tóth Laura lány alsós 400m 1. hely
Kerekes Kata leány gimnazista 2014m 1. hely
Dömötör Máté fiú alsós 2014m 1. hely
Dömötör Máté fiú alsós 400m 3. hely
Temesi Karolina leány alsós 2014m 2. hely
Temesi Karolina leány alsós 400m 3. hely




2014.05.24-25. Diákolimpia Országos Döntő V-VI. korcsoport Ikarus pálya

Nádházy Evelin VI. korcsoport leány 100m 12,42 -1,4
 2. hely
Nádházy Evelin VI. korcsoport leány 200m 24,58 +1,2
P.B.2. hely
Tóth Máté V. korcsoport fiú 1500m 4:24,45 P.B.
Szántó Anna VI. korcsoport leány 800m 2:34,84  




2014.05.24-25. Főiskolás és Egyetemista Országos Bajnokság TF-pálya

Bánhidi Bence 1 hely  férfi távolugrás 728cm 2,1
Bánhidi Bence   férfi 200m 22,45 -2,8

2014.05.17. Kelet Kupa Debrecen

Bánhidi Bence férfi távolugrás 750cm  3. hely
Sajtos Anna junior női 100m 13,06 -1,13. hely
Csighy Adrienn serdülő 80m gát 13,84 P.B.
Nink Gergely újonc 300m 49,33  
Nagypál Ádám újonc 300m 46,37  



2014.05.18. 2. Turbo Gyermek Bajnokság (Postás pálya)

                EREDMÉNYEK           FÉNYKÉPEK 1     FÉNYKÉPEK 2


2014.05.17. Sport XXI. pálya 1. gyermek verseny (Honvéd pálya)

U11 csapat 5. helyezés

Aradi Júlia, Béres Boróka, Hajdara Zsófia, Temesi Karolina, Tóth Laura, Rákosy Márton, László Csanád, Hrabovszky-Veres Emil

U13 csapat 6. helyezés

Nagy Richárd, Krakovszki Dávid, Sajtos Domonkos, Dömötör Albert, Siklós Dorottya, Németh Nanda, Péntek Gréta, Fürjes Gréta

FÉNYKÉPEK

2014.05.10-11. Felnőtt Csapatbajnokság elődöntő Nyíregyháza




2014.04.27. Atlétiki Világnap Tiszaújváros

Nádházy Evelin Junior meghívásos női 100m 12,40  
Nádházy Evelin Junior meghívásos női 200m 25,14  
Sajtos Anna Junior meghívásos női 100m    
Sajtos Anna Junior meghívásos női 200m 26,  
Nagypál Ádám újonc fiú 80m 10,99 1. helyezés
Nagypál Ádám újonc fiú 300m 46,51 1. helyezés
Nink Gergely újonc fiú 80m 11,36 3. helyezés
Nink Gergely újonc fiú 300m 47,58 2. helyezés
Szalai Anett ifjúsági leány 3000m 12:19 2. helyezés
Péntek Szilamér ifjúsági fiú 200m 25,87 e.cs.


2014.04.26.Vanyek Béla emlékverseny VÁC

Nagy Richárd 12 éves fiú 60m   1. helyezés
Nagy Richárd 12 éves fiú távolugrás 478cm 1. helyezés
Csighy Adrienm serdülő leány távolugrás 480cm 2. helyezés
Dömötör Albert 11éves fiú 600m 2:02 1. helyezés
Temesi Karolina  10 éves leány 600m 2:10 1. helyezés
Temesi Karolina  10 éves leány távolugrás   2. helyezés
Rákosy Márton 10 éves fiú 600m   3. helyezés
Rákosy Márton 10 éves fiú távolugrás   3. helyezés



2014.04.24-25. Diákolimpia Budapesti Döntő (Tüzér utca)

Nádházy Evelin VI. korcsoport leány 100m 12,4 1.helyezés
Nádházy Evelin VI. korcsoport leány 200m 25,4 1.helyezés
Tóth Máté V. korcsoport fiú 800m 2:08 3. helyezés
Tóth Máté V. korcsoport fiú 1500m 4:26 3. helyezés
Szántó Anna  VI. korcsoport leány 800m 2:39 2.helyezés



2014.04.05 Pólus Futónap Budapest Mezei Futó Bajnoksága

U11 leány csapat 1. HELY   1500m
Hajdara Zsófia 4. hely    
Béres Boróka 7. hely    
Temesi Karolina 9. hely    
Aradi Júlia 12. hely    
       
U13 fiú csapat 2.HELY   1500m
Dömötör Albert 3. hely    
Krakovszki Dávid 4.hely    
Szakács Levente 23. hely    
Temesi Károly 26. hely    
       
Ifjúsági fiú csapat 3. HELY   6000m
Tóth Máté 7. hely    
Honti Kristóf 13. hely    
Szabó Dénes 17. hely    
       
Sós Orsolya szenior w40 1. hely 3000m
Tóthné Tankó Doren amatőr női 3. hely 3000m
Péntek Szilamér amatőr férfi 4. hely 3000m
Szalai Anett ifjúsági női 5. hely 4500m
Szántó Anna junior női 5. hely 4500m
Nink László szenior m35 4. hely 6000m


versenyjegyzőkönyv             képek


2014.03.15. Szeinor Országos Bajnokság (Syma csarnok)

Nink László
 M35
magasugrás
155cm
 2.hely
Nink László
 M35
200m
27,17
5. hely
Tóth Zoltán  M40
3000m
11:13
2.hely



2014.03.08. IV. TAVASZVÁRÓ TEREPFUTÓVERSENY NAPLÁS-TÓ ÉS SPORT21 MEZEI

Dömötör Albert 3-4. osztály 1. hely
Szalai Anett 9-12. osztály 1. hely
Tóth Máté
9-12. osztály
2. hely
Béres Boróka  3-4. osztály 3. hely

U11-es csapat nagy küzdelemben 5. helyezést ért el

Márta Gergely, Tóth Laura, Rákosy Márton, László Csanád, Német Nóra, Aradi Júlia , Temesi Karolina, Béres Boróka

U13-as csapat 9. helyezést ért el

Dömötör Albert, Siklós Dorottya, Krakovszki Dávid, Krakovszki Nóra, Temesi Károly , Péntek Réka, Fürjes Gréta, Sajtos Domonkos


2014.03.01-02. Ifjúsági és Junior Országos Bajnokság

Nádházy Evelin junior  női 60m 3. hely 7.95
Sajtos Anna junior  női 60m 4.hely 8.13
Péntek Szilamér ifjúsági férfi 60m   8.13
Tóth Máté
ifjúsági
férfi
800m
6.hely
2:02,51
Nádházy Evelin
junior
női
200m
2.hely
25,8
Sajtos Anna
junior
női
200m
4.hely
26,33
Péntek Szilamér
ifjúsági
férfi
200m

26,42


2014.02.22-23. Magyar Felnőtt Fedett Országos Bajnokság

Sajtos Anna női  60m B döntő 8,25
Sajtos Anna női  200m 7. hely 26,14
Nádházy Evelin  női  60m A döntő 7. hely 8,00

2014.02.16. MASZ Nyilt Verseny

Bánhidi Bence felnőtt távolugrás 709cm 1. helyezés

Gratulálunk!



2014.02.15. MASZ Nyilt Verseny

Tóth Máté új egyéni csúccsal 2:02,7-el (régi 2:06) futamgyőztesként ért be a 800m  negyedik  időfutamában. Gratulálunk!


2014.02.08-09. Serdülő Országos Bajnokság (Syma csarnok)


Nagypál Ádám újonc 13éves 60m "B" döntő 8,71
Nagypál Ádám újonc 13éves 300m 3. hely 46,56
Nagypál Ádám újonc 13éves ötös ugrás 8. hely 11,45m
Nink Gergely újonc 13éves 300m 4. hely 47,18
Nink Gergely újonc 13éves 60m   9,08
Csighy Adrienn serdülő 14-15 60m   8,61
Csighy Adrienn serdülő
ötös ugrás 8. hely 14,64m

Gratulálok mindenkinek az elért eredményekért! Nagyon erős mezőny volt  és Ádámnak Gerinek első országos bajnoksága. Adri, tudjuk, hogy sokkal több van a távolugrásodban de most te is küszködtél a deszkával úgy mint nagyon sok vetélytársad.

2014.02.01. Nyílt Felnőtt Budapest Bajnokság (Syma csarnok)

Bánhidi Bence távolugrás 743cm 1. helyezés
Bánhidi Bence 60m 6,96
Tóth Máté 800m   2:06,26
Rajnai Richárd 800m 2:03,19
Nádházy Evelin 60m  8,07

2014.01.26. Sport XXI. Terematlétikai verseny K.Mo.Régió (Syma csarnok)

                                            KÉPEK A VERSENYRŐL


U11 csapat 4. helyezés (20 csapatból)

Aradi Júlia, Hajdara Zsófia, Temesi Karolina, Béres Boróka, Tóth Laura, Németh Nóra, Rákosy Márton, Kovyate Lancinn


U13 csapat 17. helyezés (25 csapatból)

Síklós Dorottya, Péntek Réka, Krakovszki Nóra, Ladányi Zsófia, Nagy Richárd, Krakovszki Dávid, Temesi Károly, Sajtos Domonkos



2013 eredmények

2013.12.08. Sport XXI. Terematlétikai verseny K.Mo.Régió (Syma csarnok)





2013.10.12. Gyermek Bp. Bajnokság Margit-sziget


2013.10.06. NATO futás (6km+4km) párban

5. hely 2567 Postás SE 2 Fekete Zsófia, Szalai Anett 46:18 4:38

6.hely 2566 Postás SE 1 Tóth Máté, Zichó Krisztián 38:22 3:51
11.hely 2568 Postás SE 3 Mészáros Márton, Péntek Szilamér 41:31 4:10
16.hely 2571 Postás SE 6 Csiszár Gábor, Hüttner Miklós 42:23 4:15
18.hely 2569 Postás SE 4 Nemes Bálint, Szabó Dénes 43:20 4:20
21.hely 2570 Postás SE 5 Nink Gergely, Nink László 47:40 4:46

Gratulálunk minden csapatnak!

2013.09.29. Sport XXI. Pálya 3. gyermek csapatverseny

U11-es csapat 9. helyezés (17csapatból)

Dömötör Albert, Sajtos Domonkos, Szakács Levente, László Csanád , Tóth Laura, Temesi Karolina,
Hajdara Zsófia, Béres Boróka


U13-as csapat 6. helyezés (13 csapatból)

Nink Gergely, Nagypál Ádám, Nagy Rihárd, Krakovszki Dávid, Nagy Zita, Péntek Réka,
Németh Nanda, Nagy Panka

Ez a hivatalom végeredmény ami több helyen hibás!!! Jeleztük többen is a szervezők felé, hogy hibák vannak a jegyzőkönyvben és változna a sorrend (mindkét csapatunk előrébb végezne) , de ennek ellenére nem változtattak rajta, hogy utólag nem lenne már jó.....  (jelzem idén egyszer mi hibáztunk az első versenyen és a Postás csapat szó nélkül helyben hagyta a változást és átadtuk az érmeket a jogos tulajdonosoknak)

2013.08.24-25. Ifjúsági és Junior Budapest Bajnokság

Könyves Tóth András ifjúsági gerelyhajítás 1. hely
Tóth Máté ifjúsági 800m 3. hely

2013.07.26-28. 118. Felnőtt Magyar Bajnokság  (ikarusz pálya)

Nádházy Evelin női 100m 4. helyezés 12,33 +1,2
Nádházy Evelin női 200m 4. helyezés kézi! 25,6 +1,4




2013.07.10. Gyulai  Emlékverseny  Puskás F. Stadion

Nádházy Evelin női junior 100m 12,19 (+1,4) P.B. 3. hely
Sajtos Anna női junior 100m 12,72 (+1,4)   6. hely



2013.07.04. Prága U20  Válogatott Viadal

Nádházy Evelin junior U20 leány 100m 12,37 (-1,4) 5.hely
      4x100m 45,75  2.hely

2013.06.29-30.Junior és U23 Országos Bajnokság Nyíregyháza

Nádházy Evelin junior leány 100m  12,74 (-5,0) 3. hely
Nádházy Evelin junior leány 200m  24,66 (-1.0)  2. hely 
Rajnai Richárd U23 fiú 1500m 4:13,55 7. hely
Rajnai Richárd U24 fiú 800m 2:02,73  9. hely 



2013.06.22-23.Ifjúsági Országos Bajnokság Zalaegerszeg

Könyves Tóth András ifjúsági fiú gerelyhajítás 53,27 PB
5. hely
Sajtos Anna ifjúsági leány 100m 12,69 (+1,4) 6. hely
Sajtos Anna ifjúsági leány 200m 26,41 9. hely
Tóth Máté ifjúsági fiú 1500m 4:30,58 16. hely
Tóth Máté ifjúsági fiú 800m 2:07,26 18. hely



2013.06.21.Serdülő Budapest Bajnokság

Csighy Adrienn serdülő 13 leány 80m gát 13,5 (-1,0) 3. hely
Csighy Adrienn serdülő 13 leány távolugrás 468cm 7. hely
Péntek Szilamér serdülő 15 fiú 100m 12,94 (+0,2) 3. hely
Péntek Szilamér serdülő 15 fiú 200m 26,76 (0,0) 3. hely


2013.06.16. Felnőtt Budapest Bajnokság

Nádházy Evelin női 100m 12,25 (-0,6) 2. hely P.B.
Sajtos Anna női 100m 12,76 (-1,8) 5. hely  
Nádházy Evelin női 200m 24,93 (+0,7) 2. hely P.B.
Tóth Máté férfi 1500m 4:26,25 12. hely P.B.
Rajnai Richárd férfi 1500m 4:13,51 9. hely P.B.

2013.06.16.SPORT XXI. ATLÉTIKA 2.Forduló

VIDEÓK

U11 Csapat U13 Csapat
Dömötör Albert Nagypál Ádám
Sajtos Domonkos Nink Gergely
Rákosy Márton Nagy Richárd
Hajdara Zsófia Krakovszki Dávid
Béres Boróka Nagy Zita
Temesi Karolina Skach Viktória
Krakovszki Nóra Nagy Panka
Tóth Laura Németh Nanda
   



2013.06.15. Budapest Open Nemzetközi Verseny

Nádházy Evelinnői100m
12,36 (-0,6)6. hely

2013.06.12. Budapest Gyermek-Diák Verseny

Nagypál Ádám 11-12 éves
60m 2 hely
Nagypál Ádám 11-12 éves
távolugrás 3 hely
Dömötör Albert 9-10 éves
600m 1 hely
 Nink Gergely
11-12 éves
kislabdahajítás
3 hely



2013.06.09.Balaton Bajnokság + "Kis" Balaton Bajnokság

Nagy Richárd 11-12 éves gyermek 60m 8,70 1 hely
Nagypál Ádám 11-12 éves gyermek 60m 8,87 2 hely
Nink Gergely 11-12 éves gyermek 60m 9,17 5 hely
Dömötör Albert 9-10 éves gyermek 600m 1:58,9 1 hely
Nádházy Evelin női 100m 12,9 (-2,7) 4 hely
Sajtos Anna női 100m 13,34 (-4,1) 9 hely
Csighy Adrienn serdülő leány 300m 47,36 9 hely
Oravecz Adrienn serdülő leány 300m 47,07 7 hely
Tóth Máté férfi 800m 2:08,43 14 hely
Rajnai Richárd férfi 800m 2:04,38 10 hely


2013.06.08.Vidék Bajnokság Zalaegerszeg+ WHC Kupa

Nagypál Ádám gyermek 11-12év 60m 8,67 1 hely PB.
Nink Gergely gyermek 11-12év 60m 8,89 4. hely PB.
Nádházy Evelin női  100m 12,44 3. hely  
Nádházy Evelin női  200m 25,22 4. hely  
Sajtos Anna női  200m 25,88 8. hely PB.




2013.06.01-02. Diákolimpia Országos Döntő 5-6.korcsoport

Nádházy Evelin 6.korcsop 100m
3.hely 12,36 (-1,2) 12,46 (-1,7)
Nádházy Evelin 6.korcsop 200m
2.hely 24,98 (+0,9)  
Sajtos Anna 5.korcsop 100m
4.hely 13,04 (-2,8) 12,93 (-1)
Sajtos Anna 5.korcsop 200m
6.hely 26,16 (+2,8)  
Könyves Tóth András 5.korcsop gerelyhajítás 700g 5.hely 49,98m  

2013.05.26. 1. Gyermek  Turbo Gerely Országos Bajnokság (Postás Pálya)


2013.05.12.XIII. Tiszaújvárosi Nemzetközi IAAF Atlétikai Világnap


Sajtos Anna ifjúsági  leány 100m 1. hely 12,69 P.B. aranyjelvény
Tóth Máté ifjúsági  fiú 800m 4. hely 2:05 P.B.
Csighy Adrienn serdülő+ifi leány távolugrás 5.hely 451cm  

2013.05.11.Bp. Honvéd Ügyességi minősítő versenye Bp. Iharos Atlétika pálya

Egyéni legjobbját érte el Könyves Tóth András, a Postás SE első éves ifi versenyzője, aki 700 gr gerellyel 50,42 métert hajított.





2013.05.11.Sport XXI. Közép M.-i régió ATLÉTIKA 1 (Ikarusz pálya)

U13 csapat  4. helyezés



csapat tagok: Nagypál Ádám, Nink Gergely, Krakovszki Dávid, Nagy Richárd, Skach Viktória, Nagy Panka, Nagy Zita, Péntek Réka

U11 csapat 8. helyezés

csapat tagok: Dömötör Albert, Sajtos Domonkos, Rákosy Márton, Krakovszki Nóra, Tóth Laura, Hajdara Zsófia, Csighy Alexandra, Német Nóra

hármasugrás sprintgát-szlalom 800m akadály sprintváltó szoknyás labda hajítás távolugrás

KÉPEK


2013.04.27. Albertirsa Bajnoksága
Csighy Adrienn 13éves serdülő leány távolugrás  1. hely 476cm P.B.
Csighy Adrienn 13éves serdülő leány 80m 3. hely 10,9
Tóth Máté Ifjúsági fiú 800m 2. hely 02:10,9
Nagypál Ádám 12éves  fiú 60m 3. hely 8,7

KÉPEK     versenyjezőkönyv

2013.04.20. Vanyek Béla emlékverseny VÁC


Sajtos Domonkos 10 éves fiú 60m  1. hely
Krakovszki Dávid 11 éves fiú 60m  3. hely
Nagypál Ádám 12 éves fiú 60m  1. hely
Nink Gergely 12 éves fiú 60m  3. hely
Dömötör Albert 10 éves  fiú 600m 2. hely
Sajtos Domonkos 10 éves  fiú 600m 3. hely
Krakovszki Dávid 11 éves  fiú 600m 2. hely
Nink Gergely 12 éves fiú távolugrás 2. hely
Nagypál Ádám 12 éves fiú távolugrás 3. hely
Könyves Tóth András ifjúsági fiú gerelyhajítás 4. hely
Tóth Máté ifjúsági fiú 1500m 1. hely
Rajnai Richárd felnőtt fiú 1500m 2. hely
Skach Viktória 11 éves leány 600m 1. hely
Péntek Réka 11 éves leány távolugrás 1. hely
Csighy Adrien serdülő leány távolugrás 2. hely

14 db dobogós helyzést értek el a versenyen elindult versenyzőink. GRATULÁLUNK!!!

2013.04.06. Pólus Budapest Mezei Bajnokság

Dömötör Albert 10 éves fiú egyéni  1400m 1. hely




Dömötör Albert

10 éves fiú csapat


1400m
3. hely
Sajtos Domonkos
Kozári Normand
Fiskovszky Zente




Nink Gergely

12 éves fiú csapat


1400m
2. hely
Nagypál Ádám
Kovács Péter
Fiskovszky Vendel

SZENIOR ATLÉTÁK 2013. ÉVI NEMZETKÖZI NYÍLT FEDETT PÁLYÁS
Felnőtt és Gyermek versenyszámokkal kiegészítve

Nagypál Ádám gyermek 60m 2.hely
Nink Gergely gyermek 60m 3.hely
Kovács Zalán serdülő 60m 2.hely

III. Tavaszváró Terepfutóverseny, 2013.Március 9.

 Korosztály  Helyezés LÁNY  Táv
1-2. osztály 1. Hajdara Zsófia 1km
  2. Béres Boróka  1km




3-4. osztály 2. Skach Viktória 1km
  3. Németh Nanda 1km




9-12. osztály 2. Szántó Anna 2km




    FIÚ  
3-4. osztály 1. Dömötör Albert  1km




9-12. osztály 1. Tóth Máté 2km
  3. Nemes Bálint 2km

U11 váltó Dömötör Albert
5.hely Béres Boróka
  Ladányi Zsófia
  Temesi Karolina
  Németh Nóra
  Tóth Laura
  Rákosy Márton
  Sajtos Domonkos


U13 váltó Nagypál Ádám
7.hely Skach Viktória
  Nink Gergely
  Nagy Panka
  Krakovszki Dávid
  Tóth Mirjam
  Kovács Péter
  Németh Nanda

Fedett Ifjúsági és Junior Országos Bajnokság
Budapest - SYMA Csarnok, 2013. március 2-3.


Magyar Fedett Felnőtt Országos Bajnokság
Budapest - SYMA Csarnok, 2013. február 23-24.

Nádházy Evelin női  60m 7.90 7.hely
Nádházy Evelin női  200m 25.56 5.hely

MASZ Nyílt Fedett Pályás Versenye
Budapest - SYMA Csarnok, 2013. február 16

Sajtos Anna női  200m 26.03 4. hely
Sajtos Anna női  60m 8.05 7. hely
Rajnai Richárd férfi 800m 2:01.65 14. hely
Rajnai Richárd férfi 1500m 4:16.20 3. hely
Nádházy Evelin női 60m 7.91 3. hely



SERDÜLŐ FEDETT ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
Budapest - SYMA Csarnok, 2013.02.09

Csighy Adrienn 13 éves leány 60m gát   "B"döntőbe jutott
Csighy Adrienn 14 éves leány távolugrás 440cm 8. hely
Oravecz Adrienn 13 éves leány 300m 48,38 11. hely
Kovács Zalán 14 éves fiú 60m 8,53 12. hely
Kovács Zalán 15 éves fiú 300m 45,01 12.hely
Péntek Szilamér 15 éves fiú 300m 43,77 10. hely



BUDAPEST NYÍLT FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁGA
Budapest - SYMA Csarnok, 2013.01.26

Nagypál Ádám gyermek 60m 9.15
Nink Gergely gyermek 60m 9.28
Sajtos Domonkos gyermek 60m 9.71
Németh László gyermek 60m 10.62
Krakovszki Dávid gyermek 60m 9.91
       
Béres Boróka gyermek 60m 11.34
Tóth Laura gyermek 60m 10.77
Németh Nóra gyermek 60m 11.35
Hajdara Zsófia gyermek 60m 10.96
Temesi Karolina gyermek 60m 11.10
Péntek Réka gyermek 60m 11.44
Németh Nanda gyermek 60m 10.24
       
Nádházy Evelin junior 60m 7.91
Sajtos Anna ifijúsági 60m 7.99
Sajtos Anna ifijúsági 200m 25.96
       
Vizi Gergely junior 60m 7.65
Vizi Gergely junior 200m 24.63
Tenke Máté ifijúsági 200m 26.38
Végső Zsolt ifijúsági 400m 54.09
Rajnai Richárd utánpótlás 800m 2:03.24
Tóth Máté ifijúsági 800m 2:10.78

verseny jegyzőkönyv

2012 eredmények

2012.10.13. Gyermek Budapest Bajnokság (Honvéd pálya)

Csighy Adrienn 12 éves leány 60m gát 1. hely 10,1
Csighy Adrienn 12 éves leány távolugrás 2. hely 428 cm 
Oravecz Adrienn 12 éves  leány 300m 2. hely 46,7
Nagypál Ádám 11 éves fiú 300m 2. hely 50,4
Nagypál Ádám 11 éves fiú 60m 2. hely 8,9
Sajtos Domonkos 9 éves fiú 60m  2. hely 9,5
Dömötör Albert 11 éves fiú 800m  2. hely 02:53,2
Kállai Donát 10 éves fiú kislabda hajítás 2. hely 34,71
Csighy Alexa 8 éves leány turbo gerely 1. hely 10,03
Temesi Karolina  8 éves leány turbo gerely 2. hely 7,38
Rákosi Márton 7 éves fiú turbo gerely 3. hely  7,3
Tóth Laura 8 éves leány turbo gerely 3. hely  6,7

Képek


 

  2012.09.22. Serdülő Egyéni Országos Bajnokság Tatabánya

 

Tóth Máté serdülő 15 éves 1500m 9. hely 4:33,71

 

Gratulálok Tóth Máté tanítványomnak a mai Serdülő OB-n 1500m-en elért 9-ik

helyéhez  és az új rendkívüli egyéni csúcsához. A serdülő Bp. bajnokságon futottál először

1500m-t ott 4:53 sikeredett , most az OB-n 4:33 ami 20 másodperccel jobb idő.


 

  2012.09.01-02. Serdülő Budapest Bajnokság és meghívásos verseny (Ikarus pálya)

 

Nagypál Ádám gyermek 60m 2. hely 8,98
Sajtos Anna női 100m 1. hely 12,87
Sajtos Anna női 200m 1. hely 27,03
Tóth Máté serdülő 15 éves 800m 3. hely 2:15,78
Tóth Máté serdülő 15 éves 1500m 3. hely 4:53,38
Tóth Máté serdülő 300m gát 3. hely 48,31
Rajnai Richárd férfi 800m 3. hely 2:06,13

 


2012.06.23-24. Ifi Junior Budapest Bajnokság (Ikarus pálya)
 

Sajtos Anna 100m 12,85 +1,4 2.hely
Sajtos Anna 200m 26,57 +0,8 3.hely

Gratulálunk Panka a szép eredményekhez!

 


 2012.06.16-17. 117.Magyar Felnőtt Atlétikai Bajnokság (SZEKSZÁRD)

        szél  
Sajtos Anna női 200m 13.hely 26,30 -0,5 P.B.
Sajtos Anna női 100m   13,18 -2,8  
Rajnai Richárd férfi 800m   2:01,01   P.B.
Nádházy Evelin női 100m 9.hely 12,59 -2,8  

Gratulálok az egyéni csúcsotokhoz, kemények voltatok és a nagy hőség és problémák

 ellenére ketten egyéni futottatok. Köszönöm Nektek, hogy ilyen tisztesen helytálltatok

a 117. Felnőtt Atlétikai Magyar Bajnokságon.


  2012.06.10. Nyílt Felnőtt Budapest Bajnokság és Serdülő Verseny

Sajtos Anna női 100m 3. hely 12,87  
Tenke Máté serdülő 300m gát 1. hely 44,94 P.B.
Tenke Máté serdülő 200m 3. hely 26,46 P.B.
Tóth Máté serdülő 300m gát 2. hely 45,75 P.B.
Rajnai Richárd férfi 800m   2:01,03 P.B.
Péntek Szilamér serdülő 200m 4. hely 27,89 P.B.

 Kellemes futóidőben jó eredmények születtek. Jól sikerült a bemutatkozás a 300m gáton, amit fokozatosan

beépítünk majd a felkészülésbe.


  2012.06.10. K&H Minimaraton Váltó

Szántó Anna, Kukolya Kamilla, Könyves-Tóth Réka

3x2km  2. helyezés

 

GRATULÁLUNK !


  2012.06.09. U20-as Válogatott Viadal  Szlovénia

Nádházy Evelin női 100m   12,45
Nádházy Evelin női 200m   25,27
Nádházy Evelin 4x100m váltó 2.hely 46,86

 Esős idő nehezítette a Magyar válogatott Szlovéniai szereplését, de így is sikerült az összetett versenyt megnyerni a többi nemzet atlétái előtt.


  2012.06.09. Nemzetközi Gyermek Atlétikai Verseny Debrecen

Csighy Adrienn 12 éves leány távolugrás III. hely 470 cm 
Csighy Adrienn 12 éves leány 60m gát II. hely 10,00
Oravecz Adrienn 12 éves  leány 300m III. hely 47,7
Nagypál Ádám 11éves fiú 300m II. hely 50,4
Nagypál Ádám 11éves fiú 60m V. hely 9,0

 Rangos nemzetközi mezőnyben szép eredménnyel végzett mindhárom versenyzőnk.

Minden versenyszámukban új egyéni csúcsokat értek el. Gratulálunk !!!


 2012.05.27. ARAK KUPA Székesfehérvár

Nádházy Evelin 100m női 12,32 1. hely 0,0 P.B.
Nádházy Evelin 200m női 24,93 2.hely +0,4 P.B.
Sajtos Anna 100m női 13,20   -0,1  
Sajtos Anna 200m női 26,96 10. hely +0,5  
Rajnai Richárd 1500m férfi 4:13,97      
Vizi Gergely  100m férfi 12,12   +0,4  
Vizi Gergely  200m férfi 24,83   -0,9  

Női 100m döntő video

A Balatonon töltött éjszaka után délelőtt a Balaton parton töltődtek versenyzőink a vasárnap délutáni versenyszámok előtt. Jó hangulatban telt a két nap amit csak Vizi Gergely torok fájása nehezített, számára így a tisztes helytállás volt a cél. Sajtos Anna javított tegnapi eredményén és  Rajnai Richárd is ismét egyéni csúcsával szinte megegyező időt futott. A második nap óriási versengést hozott Nádházy Evelin számára. A még mindig nem egészséges versenyzőnk Evelin  kiásta a csatabárdot és mindent megtett annak érdekében hogy felvegye a küzdelmet a junior VB 200m-es indulási jogáért Répási Petrával szemben. Ez a harcias kedv két egyéni csúcsot eredményezett. 100 és 200m -en is új egyéni csúcs sikeresett ami bizalomra ad okot a következő versenyek előtt. A vasárnapi futáson már nem volt semmilyen sebesség különbség az utolsó 100m-en a két leány között csupán az első kanyarban voltunk még picit gyengébbek de azon vagyunk, hogy ez nemsokára megváltozzon.


2012.05.26.Vidék OB Zalaegerszeg

Nádházy Evelin 100m női 12,64 4.hely -1,7
Nádházy Evelin 200m női 25,26 2.hely  -2,3
Sajtos Anna 100m női 13,41 10.hely -1,7
Rajnai Richárd 800m férfi 2:03,11 6 hely  
Vizi Gergely  100m férfi 12,12   -0,5
Vizi Gergely  200m férfi 24,61   0,0

 

Eredményes felkészülési verseny Zalaegerszegen. A hosszú utazás után  közel volt az ebéd ez   kissé befolyásolta a versenyzést de így is egyéni csúcshoz közeli eredmények születtek.

Nádházyi Evelin részt vett  a 4x100m es női válogatott első VB-re készülő váltó kiküldetési szintet megkísérlő futásán is. Az első kísérlet bíztató volt, reméljük nemsokára sikerül elérni a     kiküldetéshez szükséges szintet.


 2012.05.19-20. Magyar Egyetemi - Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokság Veszprém

Nádházy Evelin ifjúsági 100m síkfutás 12,35 P.B. -0,8
Nádházy Evelin ifjúsági 200m síkfutás 25,15   -2,0
Sajtos Anna ifjúsági 100m síkfutás 13,25   -0,8
Sajtos Anna ifjúsági 200m síkfutás 26,64 P.B. -0,5
Rajnai Richárd utánpótlás 1500m 04:13,6 P.B.  
Rajnai Richárd utánpótlás 800m 02:01,8 P.B.  

 

 A két versenynap 4 egyéni csúcs. Mindhárom versenyzőnk a várakozásoknak megfelelően  kiválóan versenyzett és sikerült új egyéni csúcsot elérnie. Idei első szabadtéri versenyükön jó formát mutatva bizakodva nézhetnek a szabadtéri szezon elé. GRATULÁLUNK!


 2012.05.06. Albertirsa Nyílt Bajnoksága

Könyves Tóth András serdülő 15 éves gerelyhajítás 2. helyezés    
Vizi Gergely ifjúsági  100m síkfutás 3. helyezés 11,8 P.B.
Tenke Máté serdülő 15 éves 300m síkfutás 3. helyezés 41,2 P.B.

 2012.04.25. BHSE dobó versenye

  Könyves Tóth András 47,40m-es dobással új egyéni csúccsal az országos ranglistán

  2. helyre "ugrott" ezzel a szép eredménnyel. Gratulálunk !

 

  2012.03.25. "Pólus" Budapest Mezei Futó Bajnokság

KÉPEK

 4,2km  15 éves fiú   Tóth Máté    3. helyezés

 

 1,4km  9-10 éves fiú csapat         3. helyezés

 ( Sajtos Domonkos, Somkúti Csongor, Teleki Áron, Rákosi Márton)

 

 1,4km  9-10 éves leány csapat     2. helyezés

 (Skach Viktória, Péntek Réka, Kirsch Kitty, Németh Nanda)

 

 2,8km  11 éves fiú csapat            3. helyezés

 ( Nagypál Ádám, Nink Gergely, Kovács Péter, Kuzman Martin)

 

 5,6km  ifjúsági fiú csapat            3. helyezés

 ( Mészáros Márton, Zichó Krisztián, Végső Zsolt )

 5,6km  amatőr felnőtt női    Sós Orsolya        2. helyezés

 5,6km  amatőr felnőtt férfi   Csiszár Gábor (edző)       2. helyezés

 

 2012.03.04. Nyílt Nemzetközi Veterán OB és Téli Dobó OB

 

Nádházy Evelin ifi leány 60m 7,83  
Nádházy Evelin   200m  25,60 idei legjobb
Sajtos Anna ifi leány 60m  8,27  
Sajtos Anna   200m  26,80 egyéni csúcs
Vizi Gergely ifi fiú 60m  7,73  
Rajnai Richárd utánpótlás 800m 2:02,63 egyéni csúcs
Könyves Tóth András serdülő gerelyhajítás 37,87m 4.helyezés
Kerekes Kata junior 800m 2:38  

női 60m video   férfi 60m video

 

 2012.02.18. Honvéd futófolyosó ifi junior felnőtt verseny

Nádházy Evelin ifi leány 60m síkfutás 7,74 új egyéni csúcs
Sajtos Anna ifi leány 60m síkfutás 8,24  
Vizi Gergely ifi fiú 60m síkfutás 7,73  

 

 foto:Mérei L.    (képen junior és felnőtt versenyzőkkel versenyzett) - 7,52 az ifi országos csúcs

 

 2012.02.11. Honvéd futófolyosó ifi junior felnőtt verseny

Nádházy Evelin ifi leány 60m síkfutás 7,86

 2012.01.28. POZSONY új egyéni csúcs !!!

Nádházy Evelin ifi leány 60m síkfutás 7,79 1. hely
Nádházy Evelin ifi leány

4x200m HUN "A" váltó

  1. hely

 

VIDEO 

 2012.01.22. Bp. Fedett pályás FELNŐTT, JUNIOR, IFJÚSÁGI VERSENY

  (Honvéd futófolyosó)

Nádházy Evelin ifi leány 60m síkfutás 7.85 1. hely

********************************************************************************************************************

 2011 eredmények

 2011.10.02. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny ( VÁC )

Könyves Tóth András 14 éves fiú gerelyhajítás 38.81 2. hely

 

 2011.09.24-25.Serdülő Egyéni Országos Bajnokság Tatabánya

Sajtos Anna 15 éves leány 100m  13,16 5. hely
Sajtos Anna 15 éves leány 200m  27,13 7. hely
Könyves Tóth András 14 éves fiú gerelyhajítás 40,33 5. hely
Végső Zsolt 15 éves fiú 400m 56,67 16. hely
Tenke Máté 14 éves fiú 300m 42,11 13. hely

VIDEOK

 2011.09.16.Gyermek Budapest Bajnokság

Kovács Zalán 12 éves fiú 60m I. hely
Kovács Zalán 12 éves fiú 300m I. hely
Nagypál Ádám 10 éves fiú 60m I. hely
Nagypál Ádám 10 éves fiú 300m I. hely
Oravecz Adrienn 11 éves leány 300m II. hely
Szerdahelyi Soma 9 éves fiú 300m II. hely
Kállai Donát 9 éves fiú kislabda hajítás II. hely
Nink Gergely 10 éves fiú kislabda hajítás II. hely
Skach Viktória 9 éves leány kislabda hajítás II. hely
Nink Gergely 10 éves fiú 300m III. hely

további képek hamarosan

 2011.09.03-4.Serdülő Bp. Bajnokság és gyermek verseny

 

Sajtos Anna 15 éves leány 100m  12,7 I. hely
Könyves Tóth András 14 éves fiú gerelyhajítás 42,02 I. hely
Nagypál Ádám 10 éves fiú 60m 9,00 I. hely
Sajtos Anna 15 éves leány 200m  27,4 II. hely
Végső Zsolt 15 éves fiú 400m 56,9 II. hely
Tóth Máté 14 éves fiú 800m  2:29 II. hely
Nagypál Ádám 10 éves fiú 600m 2:05 II. hely
Kovács Zalán  12 éves fiú 60m 8,5 III. hely
Tenke Máté 14 éves fiú 300m 41,5 III. hely

 

 

 2011.07.06-10. IAAF Ifjúsági Világbajnokság Lille

 

 

 

 2011.06.24-26. ifi, junior OB Nyíregyháza

 

eredmények    video evelin    video robi   video kata   video ricsi

Nádházy Evelin ifjúsági leány 200m  25,64 -2,8 I. hely
Nádházy Evelin ifjúsági leány 100m 12,38 +0,3 II. hely
Kerekes Kata ifjúsági leány 800m  2:30,46   8. hely
Kakucs Róbert ifjúsági fiú 200m 23,99 -2,3 10. hely
Rajnai Richárd junior fiú 800m  2:02,66   12. hely

 

 2011.06.18. Paulínyi Jenő Nemzetközi Junior Verseny

Nagypál Ádám gyermek 9-10éves 60m   3.helyezés
Skach Viktória gyermek 9-10éves 60m   3.helyezés
Kakucs Róbert  ifjúsági 100m 11,59  
Vizi Gergely ifjúsági 100m 12,04  
Rajnai Richárd junior 800m 2:02,97  
Sajtos Anna serdülő 100m 13,24  
Sajtos Anna serdülő 200m 27,19  

 2011.06.12. Nyílt Felnőtt Budapest Bajnokság

Kakucs Róbert  ifjúsági 100m 11,75
Kakucs Róbert ifjúsági 200m 23,9
Vizi Gergely ifjúsági 200m 24,57
Rajnai Richárd junior 800m 2:05,77
Kerekes Kata ifjúsági 800m 2:29,49

 

 2011.06.11. NÁDHÁZY EVELIN NAPJA

 U18-as Válogatott Viadal Veszprém (CZE-SVK-HUN)

 Arak Kupa Nyílt Felnőtt Verseny

 Egy tökéletesen sikerült nap beszámolója: Délelőtt Veszprémben a Magyar Válogatott színeiben U18-as válogatott viadalon 200m-es női síkfutásban 2. helyezést ért el nagyot javítva eddigi egyéni csúcsán ami 25,60 volt a mai napig. Most rendkívül jó futással 24,97-re javítva és ezzel újra ranglistavezető helyen és teljesítve a Lille-i Franciaországi Ifjúsági Világbajnokság kiküldetési     szintjét. Eredményhirdetés után irány Székesfehérvár és az ARAK KUPA. Felnőtt  mezőny és 100m-es táv. Újabb egyéni csúcs és 3. helyezés a Felnőtt női 100m-en. (12,36)

 2 versenyszám 2 új egyéni csúcs. Irány a Francia Ifjúsági Világbajnokság!

 Így tovább Evelin, gratulálunk!!!

 

 

 2011.06.04.-05. Ifjúsági és Junior nyílt Budapest Bajnokság

 

KÉPEK A VERSENYRŐL

Kakucs Róbert ifjúsági 100m 11,90 3. hely  
    200m 23,71 2. hely  
           
Nádházy Evelin ifjúsági 100m 12,62 3. hely  
    200m 25,60 2. hely e.cs.
    100m gát 15,80 1. hely  
           
Vizi Gergely ifjúsági 100m 12,22    
    200m 24,72    
           
Kerekes Kata ifjúsági 800m 2:33 2. hely  
           
Nagypál Ádám gyermek 60m 9,28 1. hely  
    300m 53,86    
Sajtos Anna serdülő 100m 12,95   e.cs.
Rajnai Richárd junior 3000m akadály 11:05 1. hely  
    800m 2:07    

 

 2011.05.15. K&H mini- maraton váltó

 2. helyezést elért csapat tagok:

 Peringer Péter, Kakucs Róbert, Rajnai Richárd

képek a versenyről

Postás SE F1 Postás SE F2 Postás SE F3 Postás SE L1 Postás SE L2 Postás SE L3
Peringer Péter Végső Zsolt Tenke Máté Kukolya Kamilla Fekete Zsófia Benyovszki Lili
Kakucs Róbert Nemes Bálint Zichó Krisztián Könyves Tóth Réka Nagy Adrienn Sebők Dorottya
Rajnai Richárd Tóth Máté Honti Kristóf Soltész Maura Sajtos Anna Czuppon Bianka
2.hely     5.hely 6.hely  

 2011.05.14. Magyar Köztársaság Váltó Bajnoksága

 

Képek

  serdülő leány vágta váltó 100-200-300-400m

13. hely

csapat tagok:

1 Kakucs Szonja
2 Sajtos Anna
3 Könyves Tóth Réka
4 Soltész Maura

 2011.05.07. Albertirsa Bajnoksága

Kovács Zalán 12éves fiú  60 m-es síkfutás 3. hely
       
Könyves Tóth András fiú serdülő gerelyhajítás 3. hely
       
Kakucs Róbert fiú ifjúsági 100 m-es síkfutás 1. hely
       
Nádházy Evelin leány ifjúsági 100 m-es síkfutás 1. hely

 2011.03.26. "FTC" Atlétikai Szakosztály Gyermek  versenye

 60m síkfutás  10 éves fiú Nagypál Ádám      8,88       2. helyezés

************************************************************************

 2011.03.20. "Pólus" Budapest Mezei Futó Bajnokság

 4,2km  14 éves fiú csapat            1. helyezés

 ( Tóth Máté, Szakács Gábor, Könyves Tóth András, Tenke Máté)

 

 2,8km  15 éves leány csapat         3. helyezés

 ( Soltész Maura, Könyves Tóth Réka, Czuppon Bianka, Sebők Dorottya)

FOTO ALBUM A VERSENYRŐL

************************************************************************

 2011.03.12. "NAPLÁS" MEZEI FUTÓVERSENY

 1km  3-4. osztály    Benyovszki Lili      1. helyezés

 1km  3-4. osztály    Nagypál Ádám      2. helyezés

 2km  7-8 osztály    Tóth Máté      1. helyezés

 2km  7-8 osztály    Tenke Máté   2. helyezés

 2km  9-12 osztály    Kakucs Róbert   3. helyezés

FOTO ALBUM A VERSENYRŐL

GRATULÁLUNK MINDEN ELINDULT VERSENYZŐNKNEK

 

 2011.03.05. FEDETT PÁLYÁS SERDÜLŐ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

Budapest – SYMA Csarnok

60 m fiú 15 éves Csányi Martin 96 Postás SE 7,74 9.hely
     
300 m fiú 14 éves Tenke Máté 97 Postás SE 43,59 11.hely
     
300 m fiú 15 éves Végső Zsolt 96 Postás SE 40,55 8.hely
     
1000 m fiú 14 éves Tóth Máté 97 Postás SE 3:12,78 14.hely
     
60 m leány 15 éves Sajtos Anna Magdolna 96 Postás SE 8,37 9.hely
     
300 m leány 15 éves Sajtos Anna Magdolna 96 Postás SE 44,52 9.hely
     
60 m gát leány 15 éves Kakucs Szonja Júlia 96 Postás SE 9,93 10.hely
     
Gerelyhajítás fiú 14 éves Könyves-Tóth András 97 Postás SE 32,07 8.hely

  Az eredményekről el kell mondanom, hogy ezen az OB-n alkalmazták először a MASZ
 edzőbizottságának a határozatát, miszerint  csak a raglista eredményekkel rendelkező legjobb
 16 fő nevezhető és indulhat az országos bajnokságon. A versenyen indult sportolóink mindegyike tisztesen helytállt. Mindenki egyéni csúcscsal vagy ahhoz nagyon közeli eredménnyel fejezte be a versenyt. Gratulálunk!!!

************************************************************************

 2011.02.26-27 Ifjúsági és Junior egyéni Országos Bajnokság (Syma-csarnok)

 video a verseny 1.napjáról                       video a verseny 2.napjáról

 200m síkfutás ifjúsági lányok    Nádházy Evelin     III. helyezés

 60m síkfutás ifjúsági lányok    Nádházy Evelin     III. helyezés (7,88)

 60m síkfutás ifjúsági fiú    Kakucs Róbert    7.65

 200m síkfutás ifjúsági fiú   Kakucs Róbert    23.85      17. hely

 400m síkfutás ifjúsági fiú   Kakucs Róbert  52,66        11. hely

 60m síkfutás ifjúsági fiú     Vizi Gergely         7.66

 200m síkfutás ifjúsági fiú    Vizi Gergely         24.56     21. hely

 800m síkfutás junior fiú    Rajnai Richárd      2:05,14     9. hely

***********************************************************************

 2011.02.19 Tolna megye Nyílt Fedett pályás Serdülő Bajnoksága (Bonyhád)

 

 300m síkfutás serdülő lány 15éves   Sajtos Anna                   II. helyezés

 300m síkfutás serdülő lány 15éves   Kakucs Szonja              III. helyezés

 300m síkfutás serdülő lány 15éves   Könyves-Tóth Réka    IV. helyezés

 300m síkfutás serdülő fiú 14éves  Tenke Máté                     II. helyezés

 300m síkfutás serdülő fiú 14éves  Tóth Máté                       III. helyezés

 300m síkfutás serdülő fiú 14éves  Végső Zsolt                     II. helyezés

 1000m síkfutás serdülő fiú 14éves  Tóth Máté                    III. helyezés

 verseny képekben

************************************************************************************************

 2011.02.13 Dunaújváros regionális serdülő fedett pályás versenye

 60m serdülő lány 15éves gátfutás  Kakucs Szonja    II. helyezés

  60m serdülő lány 15éves gátfutás  Sajtos Anna       III. helyezés

 

 60m serdülő lány 15éves síkfutás  Sajtos Anna       III. helyezés

 300m serdülő fiú 15éves síkfutás  Végső Zsolt       III. helyezés

 

 300m serdülő fiú 14éves síkfutás  Tenke Máté     VI.     helyezés (új egyéni csúcs)

 1000m serdülő fiú 14éves síkfutás  Tóth Máté     V.     helyezés (új egyéni csúcs)

 ************************************************************************

 2011.01.15 FTC nyílt fedett pályás gyermek versenye

 60m síkfutás 10 éves fiú Nagy Pál Ádám   II. helyezés

 60m síkfutás 12 éves fiú Kovács Zalán   II. helyezés

 ************************************************************************

 2010 Eredmények

 2010.10.02 U16 válogatott viadal Szlovénia (Maribor) CRO-HUN-SLO

 100m    síkfutás  leány Nádházy Evelin    3. helyezés (12,56)

 4x100m-es váltó tagjaként  Nádházy Evelin 1. helyezés (48,59) "országos csúcs"

 GRATULÁLUNK!!!

 

 2010.09.25-26 Serdülő Egyéni Országos Bajnokság (Tatabánya)

 1.Nap

 100m síkfutás 15 éves leány Nádházy Evelin     1. helyezés  Országos Bajnok !

 100m gáfutás  15 éves leány Nádházy Evelin    3. helyezés

 1000m akadályfutás 13 éves fiú Tóth Máté       5. helyezés

 100m síkfutás 14 éves leány Sajtos Anna          6. helyezés

 800m síkfutás 14 éves leány Szántó Anna       14. helyezés

 

 A csapat összes tagja kiválóan teljesített. 3 versenyzőnk minimális különbséggel

 maradt le a dobogóról. Sajtos Annát egy kis önbizalommal felerősítve jövőre 200m-en

 dobogóra várom. Szántó Anna idén rendkívül sokat fejlődve érte el ezt a kiváló

 eredményt. Jövőre kicsit megerősödve szintén dobogó esélyes lesz 800m-en.

 És nem utolsó sorban Tóth Máté aki a mai napon 13 másodperccel megjavítva saját

 egyéni csúcsát 1000m akadályon felvállalva egy irgalmatlanul gyors ritmust,

 800m -ig a mezőny előtt 10m-el futva vezette a mezőnyt. Nem tudom, hogy én az edző

 kapkodtam jobban a levegőt a meglepődéstől vagy Máté a futás közben .

Minden tanítványom példát vehet Máté mai elszánt futásáról.  (Csiszár Gábor -edző)

 

 2.Nap

 200m síkfutás 15 éves leány Nádházy Evelin      1. helyezés  Országos Bajnok !

 300m síkfutás 14 éves leány Sajtos Anna            7. helyezés

 300m síkfutás 14 éves fiú     Végső Zsolt             9. helyezés

 

versenyjegyzőkönyv

 

 2010.09.18-19 Ifjúsági Összetett Országos Bajnokság ( Puskás Ferenc Stadion )

 

 Az ifjúságiak 16-17éves, 44fős 8 próba mezőnyében 16évesen Kakucs Róbert  4834 ponttal

 7. helyezést ért el ami egyben ARANYJELVÉNY-es szint. Fontosnak tartom megemlíteni,hogy

 a kiváló eredményhez a 8 számból 7-ben új egyéni csúcsot ért el, és magasugrásban is csak 1 cm

 ugrott kisebbet egyéni legjobbjától.

 

 2010.09.18 Gyermek Budapest Bajnokság ( Honvéd pálya )

 

   60m síkfutás 11 éves fiú Kovács Zalán   II. helyezés

 300m síkfutás 11 éves fiú Kovács Zalán   I. helyezés

 300m síkfutás 10 éves fiú Nagy Pál Ádám   I. helyezés (9 évesen)

   60m síkfutás 11 éves fiú Kovács András   "B" döntőbe került

 

 2010.08.28 Budapest és Pest megye 2010. évi Serdülő Egyéni Bajnoksága és

 Budapest Nemzetközi Gyermek és Serdülő Versenye

 

 1.Nap

 100m síkfutás 15 éves leány Nádházy Evelin                                 abszolút és Bp. I. helyezés

 100m síkfutás 14 éves leány Sajtos Anna                                    abszolút és Bp.III. helyezés

 800m síkfutás 14 éves leány Szántó Anna                     abszolút III. helyezés Bp. I. helyezés

 Gerelyhajítás  14 éves leány Szántó Anna                     abszolút III. helyezés Bp. I. helyezés

 800m síkfutás 14 éves leány Soltész Maura                                                   Bp.II. helyezés

 Súlylökés 13 éves fiú  Udvarvölgyi András                    abszolút II. helyezés Bp. I. helyezés

 Gerelyhajítás 13 éves Könyves Tóth András                                                Bp.III. helyezés

 60m síkfutás 10 éves fiú  Nagypál Ádám                                                       Bp.III. helyezés

 

kattints a képre

 

 2.Nap

 100m gátfutás 15 éves leány Nádházy Evelin                                                Bp. I. helyezés

 200m síkfutás 15 éves leány Nádházy Evelin                                                Bp. I. helyezés

 Diszkoszvetés 14 éves Könyves Tóth Réka                                                 Bp.I. helyezés

 1000m akadályfutás 13 éves Tóth Máté                                                       Bp.I. helyezés

 200m síkfutás 14 éves leány Sajtos Anna                                                     Bp. II . helyezés

 300m síkfutás 13 éves Tenke Máté                                                             Bp.II. helyezés

 

*************************************************************************

 2010.07.06-07. Serdülő Összetett Országos Bajnokság

 

 13 éves leány 4 próba "B" variációban Kakucs Szonja 1823 ponttal aranyjelvényes szintet

 ért el.

 

*************************************************************************

 2010.06.13. K&H mini-maraton váltó

 Szakosztályunk 2 fiú és 2 leány csapattal szerepeltette magát a versenyen.

 A férfi abszolút versenyben  a Peringer Péter, Kakucs Róbert, Rajnai Richárd

 összetételű csapat 2. helyezést ért el. Három másik csapatunk is az abszolút dobogóhoz

 közel ért be a célba.

 (Kukolya Kamilla, Könyves Tóth Réka, Szántó Anna)

 (Csupor Violetta, Czuppon Bianka, Soltész Maura)

 (Végső Zsolt, Könyves Tóth  András, Tóth Máté)

*************************************************************************

 2010.06.12. CZE-SVK-HUN U18-as Válogatott Viadal (BRNO)

 Nádházy Evelin 15 évesen kapott meghívást a magyar U18 (ifi) válogatottba.

 200m-es síkfutásban 4. helyezést ért el (25,95) ami nagyon szép eredmény 15-évesen a

 18-évesek mezőnyében.

 A női svédváltó tagjaként  (200m) 2. helyezést ért el.

*************************************************************************

 2010.05.15. Magyar Köztársaság Váltó Bajnoksága

 Serdülő leány vágta váltó csapat 18 neves egyesület csapatából a 6. helyezést ért el.

 Hozzá kell még tenni, hogy a versenyen betegség miatt kimaradt a váltó pillanatnyilag

 2. legerősebb tagja (Soltész Maura) akivel a csapat objektív számítások alapján

dobogós helyezést érhetett el volna.

 Gratulálunk a lányoknak a pontszerző helyért !

 

Sajtos Anna, Kakucs Szonja, Szántó Anna, Nádházy Evelin

*************************************************************************

 2010. Évi Nyílt Junior és Ifjúsági Budapest és Pest Megye Bajnoksága

 

 Budapest – UTE pálya, 2010. május 8-9.


A nyílt Bp. bajnokságon, rangos mezőnyben mérhették föl atlétáink hol tartanak
a 2010-évi
elkészülésben. Megnyugtató, eredményes versenyt láthattunk tőlük.
Új egyéni csúcsokkal
ifjúsági 800m-en Kerekes Kata 2. helyezést ért el 2:26-os idővel

 

 Kakucs Róbert 400m-en új egyéni csúcsot ért el ami a 8.helyhez volt elegendő.

 200m-en egyéni csúcsához közeli eredményt ért el ami 8.helyezést ért.

 Magasugrásban 5.helyezést szerzett.

 Nádházy Evelin 15 évesen  nyerte a 100m és a 200m-es futószámokat.                        

 Eredményei kiemelkedőek még az ifjúsági mezőnyben is.

 versenyjegyzőkönyv

*************************************************************************

 2010.05.05.Bánhidi Béla emlékverseny

Nádházy Evelin 100m I. helyezés 12,19

*************************************************************************

2010.03.14. Pólus BP. Mezei futás

Tisztes helytállás volt a cél minden elindult versenyzőnk számára. Voltak olyan sportolóink,

 akiknek ez a mezei futás volt az első versenyük és remekül vették ezt az első akadályt.

 (Benyovszky Lili, Koller Anita, Dobos Pál)



A serdülő 13 éves fiú csapat II. helyezést ért el.


(Tóth Máté, Könyves Tóth András, Tenke Máté, Kovács Bertold)


A versenyen az idősebb korosztályokban elindult versenyzők: Peringer Péter, Kakucs Róbert,

 Rajnai Richárd



Gratulálunk!!!

**********************************************************************

SERDÜLŐ FEDETT EGYÉNI OB március 6. SYMA-csarnok



EREDMÉNYEK

Nádházy Evelin 15éves 60m I.hely 7,97 Országos Bajnok
Nádházy Evelin 15éves 300m I.hely 42,24 Országos Bajnok

Kakucs Szonja 14éves rúdugrás II.hely 280cm

Sajtos Anna 14éves 300m VII.hely 44,09

Szántó Anna 14éves 1000m XI.hely 3:27,62

Soltész Maura 14éves 300m XVI.hely 46,68

4x200m váltó VII. hely
(16 csapatból) (Sajtos Anna, Szántó Anna, Soltész Maura, Nádházy Evelin)
Nagyon sikeres versenynapot zártak serdülő atléta leányaink.
Minden elindult versenyzőnk új egyéni csúcsot ért el versenyszámában.
Lányok lelkesen versenyeztek és a 4x200m-es váltóban nagyon közel volt a dobogó.
Ehhez elég lehetett volna egy szerencsésebb futambeosztás vagy egy a versenyről távol maradó csapattagunk indulása.
2010 Fedett Összetett Ifi, Junior, Felnőtt OB

2010.02.20-21én rendezett Fedett Összetett Országos Bajnokságon az Ifjúságiak mezőnyében Kakucs Róbert több számban új egyéni csúcsokat elérve az 1000m-es futószámot megnyerve 8. helyen végzett. Első ifi több próba versenyén csak az egy évvel idősebb ifi korúak tudták megelőzni.
 


Eredmények részletesen                        kép1 kép2 kép3 kép4

********************************************************************
 

Szép eredmények a 2010.02.14-én megrendezett nyílt Pest megye serdülő bajnokságon
Kakucs Szonja rúdugrásban 1.helyezés 60m-en 4. helyezés
Sajtos Anna 61m-en 8.helyezés
Szántó Anna 1000m-en 6. helyezés
EREDMÉNYEK

A 2010-es év első versenyén a Dunakeszi fedett pályás versenyen, újabb szép eredmények születtek.

Nádházy Evelin a 15 éves leányok 60m síkfutásában első helyezést ért el.
(7,88 idejénél még az ifjúsági és junior korosztályban sem futottak jobbat!!!)

Kakucs Róbert tavalyi év végi 60m-en futott egyéni csúcsát megjavítva   9.helyezést ért el. (7,5)

 

****************************************************************

BUDAPEST ÉS PEST MEGYE NYÍLT FELNŐTT FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁGA
PEST MEGYE JUNIOR ÉS IFJÚSÁGI BAJNOKSÁGA
Budapest - SYMA Csarnok, 2010. január 23.


EREDMÉNYEK

*********************************************************************

 2009 Eredmények

2009.10.04-én Vácon rendezett Németh Miklós gerelyhajító emlékversenyen
Könyves Tóth András a 12 éves gyermek kategóriában I. helyezést ért el .

**********************************************************************
Serdülő Országos Bajnokság 2009.09.26-27. TATABÁNYA

1 nap eredményei:


Nádházy Evelin leány 14 éves 100m-en 12,53-al I. helyezett, ORSZÁGOS BAJNOK !!!

Kakucs Szonja leány 13 éves rúdugrásban II. helyezés
Kakucs Róbert fiú 15 éves 100m-en "B" döntőbe került
Kakucs Róbert fiú 15 éves 400m-en V. helyezés remek új enyéni csúccsal 53,89


2. nap eredményei: Nádházy Evelin duplázott !!!


Nádházy Evelin leány 14 éves 300m-en 41.66-al I.helyezett, ORSZÁGOS BAJNOK !!!

Kakucs Róbert fiú 15éves 200m "B" döntőt megnyerte , sajnos az "A"döntőről a szervezők gyenge futam beosztása miatt maradt le, de a "B" döntős ideje alapján igazolta, megérdemelten futhatott volna "A" döntőt egy szerencsésebb futambeosztással.

300m-en nagyon erős mezőnyben új szép egyéni csúcsokkal érkeztek be további versenyzőink:

Sajtos Anna leány 13 éves 300m 7. helyezés (44,93)
Markó Ervin fiú 13 éves 300m (43,34)
Végső Zsolt fiú 13 éves 300m (43,67)

A verseny végén Nádházy Evelint felkérte a Magyar Atlétika Szövetségi utánpótlás kapitánya, hogy válogatottként vegyen részt a 2009.10.03-án Kaposváron megrendezésre kerülő Nemzetközi Viadalon !!!

A felkérést elfogadtuk a 100m-es síkfutásra és a 4x300m-es váltófutásra.

**********************************************************************
Gyermek Bp. Bajnokság 2009.09.19.

Könyves Tóth András 12 éves fiú kislabdahajítás (48m) I. helyezés
Könyves Tóth András 12 éves fiú 300m síkfutás III. helyezés
Tóth Máté 12 éves fiú 60m-es gátfutás III. helyezés
Tóth Máté 12 éves fiú 300m síkfutás II. helyezés
Kovács Zalán 10 éves 60m-es síkfutás III. helyezés
Kovács Zalán 10 éves 300m-es síkfutás III. helyezés

képek a versenyről

**********************************************************************
Serdülő Egyéni Bp. Bajnokság

Nádházy Evelin 100m-es síkfutás 12,4 I. helyezés
Nádházy Evelin 300m-es síkfutás 41,6 I. helyezés
Nádházy Evelin távolugrás 523cm I. helyezés

Kakucs Róbert 200m-es síkfutás 23,5 I. helyezés
Kakucs Róbert 400m-es síkfutás 55,0 II. helyezés
Kakucs Róbert 300m-es gátfutás 45,5 II. helyezés
Kakucs Róbert 100m-es síkfutás 11,5 III. helyezés

Sajtos Anna 300m-es síkfutás II. helyezés

Kakucs Szonja Rúdugrás 270cm II. helyezés

Markó Ervin 300m-es síkfutás 43,3 III. helyezés

Szabó Letícia 2000m-es síkfutás 8:32,0 III. helyezés


300m és 600m-es síkfutásban Szántó Anna, Könyves Tóth Réka, Sajtos Anna,
Soltész Maura, Végső Zsolt új egyéni csúcsokkal érkeztek a célba.

Gratulálunk!


versenyjegyzőkönyv

fényképek a versenyről

**********************************************************************
INTERNATIONAL ADOLESCENT AND CHILD ATHLETIC FIGHT
DR. PETER BACSALMASI MEMORIAL TEAM AND INDIVIDUAL COMPETITION
Budapest - BEAC-Track, 29. July 2009.



Könyves Tóth András a rangos nemzetközi gyermek versenyen kislabda hajításban

4. helyezést ért el, éppen csak lecsúszva a dobogóról.



Gratulálunk!                 versenyjegyzőkönyv